Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA

Bizimle Bir Adım Öndesiniz!
Gelişen çanakkalenin genç, dinamik ve artı değerler üreten ajansı Sezginler Ajans,

kurulduğu günden beri müşterinin isteğine odaklı aktiviteleri ve tam servis organizasyonları ile yerel ve ulusal kurumların reklam ve organizasyonlarına çözümler sunuyor.

İLETİŞİM
MİSYON

Performans reklamcılığına yepyeni bakış açısı getirerek, şeffaf hesap yönetiminde akla gelen ilk ajans olmak.

VİZYON

Sektöre yön veren ve müşterilerinin yanında olan global bir marka olmak.

EKİBİMİZ

Geniş bir üretim ve altyapı desteğine sahip Sezginler Ajans 15 kişilik ekip ile hizmet üretmektedir.

01.

Tecrübe
ve Uzmanlık

Yılların verdiği tecrübe, birikim ve yıllardır bu konuda farklı projelere imza atmış deneyimli ekibimiz ile size en iyisini sunuyoruz.

02.

Hizmet
Çeşitliliği

Basılı ve interaktif ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve kampanyalar sunuyor, sosyal medyadan Google AdWords reklamlarınıza kadar tüm ihtyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

03.

Analiz
ve Ölçümleme

Sektörünüz ile ilgili gerekli tüm reklam analizleri yapıyoruz. Rakip analizi, anahtar kelime analizi gibi yatırım getirinizi arttırmak için çalışma öncesi bilgi topluyoruz.

Bir marka için her zaman en iyi strateji.
Bir çalışmanın istenilen sonuca ulaşıp fayda sağlayabilmesi için üzerinde yeterince düşünülmeli ve iyi analiz yapılmalıdır.
Alınan ortak kararlar, mutlak doğru sonuçlara ulaştırmakta ve hedef kitle seçimindeki kriterlerin teyit edilmesini sağlamaktadır.
Doğru Planlama

Doğru Planlama Yaptığımız araştırmalar ve analizler sayesinde uygulamaya geçiyor, işletmenizi rakiplerinizden ayıracak noktalara dikkat çekiyoruz.

Referanslar

Satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler çıkarıyoruz. Profeyonel projeler üreterek, memnuniyetinizi gördüğümüz müşterilerimiz, en büyük referanslarımızdır.

ÖNCELİĞİMİZ, MEMNUNİYETİNİZ...
  • Kurumsal Kimlik
  • Açıkhava Reklamları
  • Baskı Hizmetleri
  • Tabela
  • Grafik Tasaeım
HİZMETLERİMİZ